کـاوش تــازه ها
ورود کاربران

شرایط خدمات MuzikO

آخرین اصلاح: 15 فروردین 1394 ه‍.ش.


به MuzikO خوش آمدید!
از اینکه از محصولات و سرویس‌های ما استفاده می‌کنید، سپاسگزاریم. این سرویس‌ها توسط ‎موزیکو ‏ (MuzikO) به آدرس http://muziko.ir ، ارایه می‌شود.
با استفاده از سرویس‌های ما، شما با این شرایط موافقت می‌کنید. لطفا آنها را به دقت مطالعه کنید. سرویس‌های ما بسیار متنوع هستند، از این رو برخی مواقع شرایط اضافی یا شرایط خاص محصول (از جمله شرایط سنی) اعمال می‌شوند. شرایط اضافی با سرویس‌های مربوطه در دسترس خواهد بود و اگر از آن سرویس‌ها استفاده کنید، آن شرایط اضافی بخشی از قرارداد شما با ما می‌شود.

استفاده از سرویس‌های ما
شما باید از کلیه خط مشی‌هایی که به واسطه سرویس‌ها در اختیار شما قرار گرفته است، پیروی کنید.
از سرویس‌های ما سوء استفاده نکنید. بعنوان مثال از تداخل در سرویس‌های ما یا تلاش برای دسترسی به آنها با استفاده از روشی بجز رابط کاربری و دستورالعمل‌های ارایه شده توسط ما، خودداری کنید. شما می‌توانید از سرویس‌های ما فقط به گونه‌ مجاز شناخته شده توسط قانون، از جمله قوانین و مقررات قابل اجرا برای کنترل ورود و خروج، استفاده کنید. در صورت عدم تبعیت شما از شرایط یا خط مشی‌های ما و یا در صورت مشکوک شدن به هرگونه سوء عملکرد، ما ممکن است ارایه سرویس‌ها به شما را متوقف کرده یا به حالت تعلیق در آوریم.
استفاده از سرویس‌های ما سبب نمی‌شود که مالکیت هرکدام از داراییها و حقوق معنوی موجود در سرویس‌های ما یا محتواهایی که به آنها دسترسی دارید به شما تعلق بگیرد. شما امکان استفاده از محتوای سرویس‌های ما را ندارید، مگر اینکه دارنده آن سرویس‌ها به شما اجازه دهد یا بگونه‌ای دیگر بواسطه قانون مجاز به انجام این کار باشید. این شرایط به شما این حق را نمی‌دهند از مارک یا لوگوهای استفاده شده در این سرویس‌ها استفاده کنید. اعلامیه‌های حقوقی نمایش داده شده در سرویس‌های ما را حذف یا نامفهوم نکرده یا آنها را تغییر ندهید.
سرویس‌های ما محتواهایی را به نمایش می‌گذارند که متعلق به موزیکو (MuzikO) نیست. مسئولیت این محتواها تنها بر عهده کاربری است که آن را در اختیار افراد قرار داده است. ما ممکن است محتوا را مورد بازبینی قرار ‌دهیم تا تعیین کنیم که غیرقانونی نباشد یا اینکه خط مشی‌های ما را نقض نکند. همچنین در صورتی که یک محتوا بصورت منطقی خط مشی‌های ما یا قانون را نقض کند، آن را حذف کرده یا نمایش نمی‌دهیم. اما این امر لزوما به معنای این نیست که ما محتوا را بازبینی می‌کنیم، بنابراین لطفا تصور نکنید که ما این کار را انجام می‌دهیم.
ما ممکن است اعلامیه‌های سرویس‌ها، پیامهای اجرایی و سایر اطلاعات را در ارتباط با استفاده شما از این "سرویس‌ها" برای شما ارسال کنیم. شما می‌توانید برخی از آن ارتباطات را لغو کنید.
برخی از خدمات ما در تلفن‌های همراه در دسترس هستند. از این خدمات به نحوی استفاده نکنید که باعث پرت شدن حواس شما شوند و باعث شوند قوانین ترافیکی یا ایمنی را رعایت نکنید.

حساب MuzikO شما
شما ممکن است برای استفاده از برخی از سرویس‌های ما به حساب MuzikO نیاز داشته باشید. شما ممکن است شخصا یک حساب MuzikO ایجاد کرده باشید یا اینکه سرپرستی مانند کارفرما یا موسسه ای، حساب MuzikO را به شما اختصاص داده باشد. اگر از یک حساب MuzikO استفاده می‌کنید که توسط یک سرپرست به شما اختصاص داده شده است، ممکن است شرایط اضافی یا متفاوتی در مورد شما اعمال شود و سرپرست شما ممکن است به حسابتان دسترسی داشته باشد یا آن را غیرفعال کند.
برای حفاظت از حساب MuzikO خود، ﺭمزتان را فاش نکنید. شما مسئول اتفاقاتی هستید که در حساب MuzikO شما یا از طریق آن رخ می‌دهد. سعی کنید از رمز حساب MuzikO خود در برنامه‌های شخص ثالث استفاده مجدد نکنید. اگر متوجه استفاده غیرمجاز از ﺭمز یا حساب MuzikO خود شدید، این دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.