کـاوش تــازه ها
ورود کاربران

خط مشی رازداری MuzikO

آخرین اصلاح: 15 فروردین 1394 ه‍.ش.


حفاظت از حق کپی رایت و حریم خصوصی
در خط مشی‌های رازداری MuzikO درباره نحوه استفاده ما از داده‌های شخصی شما و محافظت از حریم خصوصی شما هنگام استفاده از سرویس‌های ما توضیح داده شده است. با استفاده از سرویس‌های ما، شما موافقت می‌کنید که MuzikO می‌تواند از آن داده‌ها مطابق با خط مشی‌های رازداری ما استفاده کند.
ما به اعلان‌های نقض حق کپی رایت واکنش نشان داده و بر اساس رویه تعیین شده در قانون حق کپی رایت، حساب‌های افراد تکرار کننده نقض حقوق را می‌بندیم.
ما اطلاعات را در اختیار دارندگان حق کپی رایت قرار می‌دهیم تا دارایی معنوی خود را بصورت آنلاین مدیریت کنند. اگر فکر می‌کنید شخصی حق کپی رایت شما را نقض کرده و می‌خواهید به ما اطلاع دهید، می‌توانید درباره ارایه اعلان‌ها و خط مشی MuzikO در خصوص پاسخ به اعلان‌ها در مرکز راهنمایی ما اطلاعاتی کسب کنید.

محتوای شما در سرویس‌های ما
برخی از سرویس‌های ما به شما امکان می‌دهند محتوا را بازگذاری، ارائه، ذخیره، ارسال یا دریافت کنید. شما مالکیت هر گونه حقوق مالکیت معنوی را که در رابطه با محتوا در اختیار دارید، حفظ خواهید کرد. به طور خلاصه، آنچه متعلق به شماست، همچنان به شما تعلق خواهد داشت.
هنگامی که محتوا را از طریق سرویس‌های ما یا به آنها بارگذاری، ارائه، ذخیره، ارسال یا دریافت می‌کنید، به MuzikO (و کسانی که با آنها کار می‌کنیم) یک مجوز جهانی برای استفاده، میزبانی، ذخیره، تکثیر، اصلاح، ایجاد آثار مشتق شده (مانند آثار حاصل از ترجمه، اقتباس یا سایر تغییراتی که انجام می‌دهیم تا محتوای شما با سرویس‌های ما کارکرد بهتری داشته باشد)، ارتباط، انتشار، اجرای عمومی، نمایش عمومی و توزیع چنین محتوایی اعطا می‌کنید. حقوقی که شما در این مجوز اعطا می‌کنید، برای هدف محدود اجرا، تبلیغ و بهبود سرویس‌های ما و توسعه سرویس‌های جدید است. حتی اگر از سرویس‌های ما دیگر استفاده نکنید، این مجوز همچنان دارای اعتبار است. برخی از سرویس‌ها روش‌هایی را ارایه می‌کنند تا از آن طریق بتوانید به محتوای ارایه شده در آن سرویس‌ها دسترسی داشته یا آن را حذف کنید. همچنین در برخی از سرویس‌های ما، شرایط یا تنظیماتی وجود دارد که محدوده استفاده ما از محتوای ارایه شده از طریق آن سرویس‌ها را محدود می‌کند. اطمینان حاصل کنید که برای هر محتوایی که به سرویس‌های ما ارسال می‌کنید، از حقوق لازم برخوردار هستید.
سیستم‌های خودکار ما محتوای شما (از جمله ایمیل‌ها) را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا تولید‌های مناسب شما را فراهم آورند، مانند آن نتایج جستجوی سفارش شده، تبلیغات مناسب و شناسایی هرزنامه و بدافزار. این تجزیه و تحلیل هم‌زمان با ارسال و دریافت محتوا و هنگامی که محتوا ذخیره می‌شود، صورت می‌گیرد.
اگر حساب MuzikO دارید، می توانیم نام و عکس پروفایل شما، و اقداماتی که در MuzikO یا برنامه‌های شخص ثالث مرتبط با حساب MuzikO خود انجام می‌دهید (مانند پسند ها، نقدهایی که می‌نویسید و نظراتی که پست می‌کنید) را در خدماتمان از جمله در تبلیغات و زمینه‌های تجاری دیگر نشان دهیم. ما به انتخاب‌هایی که در خصوص محدود کردن یا اشتراک‌گذاری در حساب MuzikO خود انجام می‌دهید احترام می‌گذاریم. اگر بازخورد یا پیشنهادی درباره سرویس‌های ما ارایه کنید، ممکن است ما از بازخورد یا پیشنهادهای شما بدون هرگونه الزامی برای شما استفاده کنیم.

اطلاعاتی درباره نرم‌افزار موجود در سرویس‌های ما
اگر یک سرویس دارای نرم‌افزار قابل دانلود باشد یا به آن نیاز داشته باشد، این نرم‌افزار بطور خودکار و با ارایه یک نسخه یا ویژگی جدید، در دستگاه شما به‌روز می‌شود. برخی از سرویس‌ها ممکن است به شما امکان دهند تا تنظیمات به‌روزرسانی خودکار خود را انجام دهید.
MuzikO یک مجوز شخصی، جهانی، بدون حق ثبت، غیرقابل تخصیص به سایر افراد و غیرانحصاری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از نرم‌افزار ارایه شده به شما توسط MuzikO بعنوان بخشی از سرویس‌های ما استفاده کنید. تنها هدف این مجوز آن است که به شما امکان دهد از سرویس‌ها همانگونه که توسط MuzikO ارایه شده‌اند و به گونه‌ای که در شرایط مجاز شناخته شده است، استفاده کرده و لذت ببرید. شما اجازه ندارید هیچ بخشی از سرویس‌ها یا نرم‌افزارهای ارایه شده همراه آنها را کپی کرده، تغییر داده، توزیع کرده، فروخته یا اجاره دهید یا هیچ بخشی از آنها را مهندسی معکوس کرده یا تلاش کنید کد منبع آنها را استخراج کنید، بجز در مواردی که قانون این محدودیت‌ها را لغو کند یا مجوز کتبی از طرف ما داشته باشید.
نرم‌افزار منبع باز برای ما مهم است. برخی از نرم‌افزارهای مورد استفاده در سرویس‌های ما ممکن است تحت مجوز منبع باز ارایه شوند که ما در دسترس شما قرار می‌دهیم. ممکن است مقرراتی در مجور منبع باز وجود داشته باشد که صراحتا برخی از این شرایط را باطل نماید.

تغییر و پایان دادن به استفاده از سرویس‌های ما
ما بطور مداوم در حال تغییر و بهبود سرویس‌های خود هستیم. ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کنیم، و همچنین ممکن است یکی از سرویس‌های خود را بطور کلی متوقف کرده یا به حالت تعلیق در آوریم.
شما می‌توانید هر گاه خواستید دیگر از سرویس‌های ما استفاده نکنید، اگرچه ما از رفتن شما متاسف خواهیم شد. همچنین MuzikO در هر زمان ممکن است ارایه سرویس‌ها به شما را متوقف کرده یا محدودیت‌های جدیدی را به سرویس‌های ما اضافه کرده یا ایجاد کند.
ما معتقدیم که داده‌های شما متعلق به خود شماست و حفظ دسترسی شما به چنین داده‌هایی از اهمیت بسیار برخوردار است. اگر ما سرویسی را قطع کنیم، درجایی که بصورت منطقی امکان‌پذیر باشد، پیشاپیش شما را بگونه ای متعارف مطلع کرده و به شما فرصت می‌دهیم تا اطلاعات خود را از آن سرویس خارج کنید.

ضمانت‌ها و اعلامیه‌های سلب مسئولیت ما
ما سرویس‌های خود را در سطحی منطقی از مهارت و دقت ارایه می‌کنیم و امیدواریم که از استفاده از آنها لذت ببرید. اما موارد خاصی وجود دارند که ما در زمینه سرویس‌های خود تضمینی ارایه نمی‌کنیم.
بغیر از مواردی که صریحا در شرایط استفاده قید شده است، نه MuzikO و نه عرضه کنندگان و توزیع کنندگان آن تعهد خاصی درباره سرویس‌ها نمی‌دهند. بعنوان مثال، ما تعهدی درباره محتوای داخل سرویس‌ها، عملکرد خاص سرویس‌ها، قابل اعتماد بودن، در دسترس بودن یا قابلیت برآوردن نیازهای شما نخواهیم داشت. ما سرویس‌ها را "همانگونه که هست" ارایه می‌کنیم.

مسئولیت در برابر سرویس‌های ما
MuzikO، و توزیع کنندگان و ارایه دهندگان MuzikO، مسئول از دست رفتن سرمایه، سود یا داده‌ها، خسارت‌های مالی و آسیب‌های غیرمستقیم، خاص، تبعی، عبرت آموز یا کیفری نخواهند بود.
تعهد کلی MuzikO، و ارایه‌دهندگان و توزیع کنندگان آن، برای هر ادعایی تحت این شرایط، شامل کلیه ضمانت‌نامه‌های ضمنی، به مبلغی محدود می‌شود که شما برای استفاده از این سرویس‌ها (یا به انتخاب ما برای ارایه مجدد سرویس‌ها به شما) به ما پرداخت کرده‌اید.
در تمام موارد، MuzikO و ارایه دهندگان و توزیع کنندگان آن مسئول هرگونه خسارت و زیانی که بطور منطقی قابل پیش بینی نیست، نمی‌باشند.

استفاده‌های تجاری از سرویس‌های ما
اگر از سرویس‌های ما برای کسب و کار خود استفاده می‌کنید، آن کسب و کار این شرایط را می‌پذیرد. MuzikO و شرکت‌های وابسته، ماموران، نمایندگان و کارمندان آن باید از هرگونه ادعا، دادخواست یا عملی که در رابطه با یا ناشی از استفاده از سرویس‌ها یا رعایت نکردن این شرایط باشد، در امان باشند یا خسارت آنها جبران شود و این شامل هرگونه مسئولیت یا هزینه ناشی از ادعاها، زیان‌ها، خسارات، دادخواست‌ها، احکام، هزینه‌های دادرسی و هزینه‌های وکیل می‌شود.

درباره این شرایط
ما ممکن است این شرایط یا شرایط استفاده را که به یکی از سرویس‌ها اعمال می‌شود تغییر دهیم تا بعنوان مثال تغییرات قانون یا تغییرات سرویس‌های ما را منعکس کنند. شما باید مرتبا شرایط را بررسی کنید. ما اعلامیه‌های مربوط به اصلاحات این قوانین را در این صفحه قرار خواهیم داد. تغییرات بصورت عطف‌به‌ماسبق اعمال نمی‌شوند و زودتر از چهارده روز پس از ثبت شدن آنها اجرا نخواهند شد. اما تغییرات مربوط به عملکردهای جدید برای یکی از سرویس‌ها یا تغییرات ایجاد شده به دلایل حقوقی بلافاصله به اجرا گذاشته خواهد شد. اگر شما با شرایط اصلاح شده برای یکی از سرویس‌ها موافق نباشید، باید استفاده خود از آن سرویس را متوقف کنید.
اگر بین این شرایط و شرایط استفاده تداخلی وجود داشته باشد، شرایط استفاده برای کنترل آن تداخل اولویت دارد. این شرایط رابطه بین MuzikO و شما را کنترل می کنند. آنها هیچگونه حقوقی را که به نفع شخص ثالث باشد ایجاد نمی کنند.
اگر شما این شرایط را رعایت نکرده و ما بلافاصله اقدام نکنیم، به این معنا نیست که ما از حقوقی که ممکن است داشته باشیم (مانند اقداماتی در آینده) دست کشیده ایم. اگر در نهایت شرط خاصی قابل اجرا نباشد، این بر شرایط دیگر تاثیر نخواهد داشت.
قوانین جمهوری اسلامی ایران، به استثنای قوانین مربوط به تداخل قانون‌ها در سایر کشورها، در مورد هرگونه منازعه ایجاد شده در اثر یا در ارتباط با این شرایط سرویس‌ها قابل اعمال خواهد بود. کلیه ادعاهای ایجاد شده در اثر یا در ارتباط با این شرایط یا سرویس‌ها، بطور خاص در دادگاه‌های عمومی یا شوراهای حل اختلاف، جنبه قانونی پیدا می‌کنند، و شما و MuzikO نسبت به بررسی قانونی شخصی در این دادگاه‌ها با یکدیگر به توافق رسیده‌اید.

برای اطلاع درباره نحوه تماس با MuzikO لطفاً از صفحه تماس ما بازدید کنید.